Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дошкільний навчальний заклад розпочав свою роботу в жовтні 1970 року. Дошкільний навчальний заклад розрахований на 187 місць.

Групи комплектуються: 1. Групи загального розвитку за віковими ознаками: одновікові та різновікові.

2. Спеціальні групи для дітей з порушення зору за віковими ознаками: одновікові та різновікові та з урахуванням висновку психолого-медико-педагогічної консультації. У дошкільному закладі функціонують: - 6 груп загальногго розвитку; - 2 спеціальні групи для дітей з порушенням зору; - 1 цілодобова група. Дошкільний заклад має групи з денним (10,5 год) та цілодобовим режимом перебуванням дітей.

Дошкільний заклад працює за п'ятиденним робочим тижнем протягом 10,5 год. Вихідні дні: субота, неділя.

Святкові - відповідно до Рішення міськвиконкому.

Щоденний графік роботи дошкільного закладу: - група раннього віку 7.30-18.00; - групи загального розвитку: друга молодша, середня, старша 7.30-18.00; - спеціальні групидля дітей з вадами зору 7.30.-18.00; - цілодобова група 18.00-07.30. Навчальний рік в дошкільному закладі починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року. З 1 червня по 31 серпня - оздоровчий період (у дошкільному закладі проводиться оздоровлення дітей).

Порядок забезпечення продуктами харчування є централізованим відподвідно до санітарно-гігієнічних норм. В дошкільному закладі встановлено: - 3-х разове харчування в групах загального розвитку та спеціальних групах; - 4-х разове харчування в цілодобовій групі. Контроль за організацією та якістю харчування, вітамінізацією страв, закладкою продуктів харчування, кулінарною обробкою, виходом страв, смаковими якостями їжі, санітарним станом харчоблоку, привильністю зберігання, дотриманням термінів реалізації продуктів покладається на медичного працівника та керівника закладу.